logo

Yazılım Hizmetleri

Özel Yazılımlar

Özel yazılım Hizmeti Özel yazılım geliştirme, şirket içinde ihtiyaç duyulan çeşitli amaca yönelik yazılımların üretilmesini kapsamaktadır. Hazır olarak bulunmayan ancak oluşan ihtiyaçları karşılamak amacıyla sadece özel yazılım geliştirilmesine ihtiyaç duyulan durumlarda Provega sizlere en büyük çözüm ortağı.

CRM Yazılımı

Crm yazılımı ( Customer Relations Management ) Müşteri ilişkileri yönetim programı anlamına gelmektedir. Müşterilerinizle olan tüm süreçlerin yönetiminin yapıldığı CRM yazılımı web tabanlı programlanarak hazırlanmıştır. TTR CRM yazılımı ile tüm servis süreçleri satış kadrolarının kontrolü ve en önemlisi raporlanması etkili ve kolay bir arayüz üzerinden yapılabilmektedir.

Web Yazılımları

Yazılımlarımızda özellikle büyük projeler için tercih edilen dünya standartlarında bir yapı olan Model/View/Controller kullanılır. Bu sistem sayesinde siteniz başka yazılımcılara da kolaylıkla devredilebilir. Provega sizlere hem kullanıcı dostu hem de esnek web yazılımları sunuyor. Sorunlarınızın çözümü artık internette.