logo

Proje ve Markalar

Akademik Kapı

Üniversite ve sanayi işbirliğini artırmayı amaçlayan ve bunun yanında; akademisyenlere proje, makale ve deneylerinde yardımcı bulmalarını amaçlayan interaktif sosyal paylaşım ağıdır. Tüm hakları Provega Bilişime aittir. KOSGEB desteğiyle firma bu projenin AR-GE altyapısını tamamlamış olup, ticarileşmeye hazır hale getirmiştir.

Kampuss

Firmanın kurulduğu günden bugüne kadar tamamlamak istediği AR-GE projesinin deneme ve prototip projesi Kampuss olmuştur. Kampuss ile öğrencilere sanal bir kampüs inşa edilmiştir. Kampüs içerisinde iletişimin artırılarak; sosyal paylaşımların bu sistem üzerinden devam etmesi amaçlanmaktadır. Kampuss projesi firmanın özellikle medya da yankı uyandıran en önemli projelerinden biridir.

Bak Bu Nasıl?

Firma sahibinin 2012 yılından buyana üzerinde çalışmış olduğu E-Ticaret sisteminin hayata geçirilmiş halidir. Firmanın hizmet vermiş olduğu bayiler ve ara toptancıların ürünlerini sergilediği, son kullanıcılara hem uygun fiyat hemde kalilteyi kaliteyi göndermeyi amaçladığı E-Ticaret projesidir.

Tek Tıkla Sende

İsminden de anlaşılacağı üzere büyük bir internet organizasyonudur. 4 yıllık bir domain yaşına sahip olan proje Bak Bu Nasıl ile birlikte geniş ürün portföyü ile birlikte internet alışverişi yapan müşterilere hizmet vermektedir.

Kentekno

Firma personellerinin genç ve meraklı oluşuyla birlikte geniş ufuklara yelken açtığı projedir. Robotik sistemler üzerinde ürün tedariği sağlayarak; bu konuda çalışmalar yapan özellikle öğrenci ve akademisyenlere ürün tedariğini ve proje desteklerini esirgemeyerek hem sosyal farkındalık hem de ticarileştirilen bir projedir.

Proje Hobi

Öğrencilerin ufuklarını geliştirmek için oluşturulan bir projedir. Projenin amacı öğrencilerin tez, bitirme projesi vb. konularda yardımcı kaynak bulmasını kolaylaştıracak, hem akademik yönü hemde ticari yönü olan bir projedir. Yabancı kaynakların çevirilerinin yapılarak öğrencilere ve akademisyenlere kolaylıkla ulaştırılmasını sağlayıp; video, resim gibi ek dokümanlarla bilginin pekiştirilmesini sağlayan projedir.