Bireysel Çözümlerimiz

Filter Plus2

Filter Plus2 programı ile internette girilmesini istemediğiniz siteleri yasaklayabilirsiniz. Program üzerinde kendinize özel şifreniz ile dilediğiniz siteleri yasaklayabilir, kelime bazlı filtreleme yaparak; şiddet, terör, cinsellik, korku, kumar, sohbet içerikli sitelere ulaşılmasını engelleyebilirsiniz. Gezilen sitelerin takibini yapın.

KeyBox

AKINSOFT KeyBox programı ile tüm şifre ve kullanıcı isimlerinizi güvenli olarak tek bir panele kaydedebilirsiniz. Üyesi olduğunuz tüm web sitelerinin şifre ve kullanıcı isimlerini KeyBox’a kolayca tanımlayarak, web sayfalarına otomatik giriş yapabilirsiniz. Ayrıca KeyBox programını USB diskinize alarak tüm kayıtlarınızı istediğiniz yerden güvenle kullanabilirsiniz.

AsKuşak

AsKuşak soy ağacını detaylandırmak isteyen tüm kullanıcılara sunulmuştur. AsKuşak programı ile kendi akraba bağlantılarınızı detaylandırabilir, her aile üyenize bir kullanıcı kartı açarak detaylı bilgilerini kaydebilirsiniz. AKINSOFT’un titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüz ile birleşerek tüm akraba ilişkilerinizi soy ağacı şeklinde gösterebilir ve soy kuşaklarınızı kayıt altına alabilirsiniz.

Çekiliş

Çekiliş programı ile hediye çekilişlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çekiliş sistemine isterseniz bir kişiyi birden fazla ekleyip hakkını da artırabilirsiniz. Çekiliş programında çekilişlerinizi yaptıktan sonra hem listeleri hem de çekiliş sonuçlarını tek tıklama ile kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca çekiliş sonuçlarında hediyeler ve kazananlar ayrı ayrı sıralanır.

Ping

Yönettiğiniz web sitelerine ve onlarca IP adresine otomatik ping göndererek kontrol edebilirsiniz. Bu sayede tüm IP adreslerinize tek tek ping atmak yerine tek seferde hepsine toplu ping atabilirsiniz. AKINSOFT Ping elinizdeki tüm iplere aynı anda, toplu ve zaman ayarlı olarak ping atmanızı sağlar.

Listem

İş planlamalarınızı ve hatırlatmalarınızı Android ve IOS sistemli cep telefonunuzdan takip etmek için AKINSOFT Listem programı kullanımıza sunulmuştur. Listem programı ile işlerinize öncelik atayabilir, ajandanızı oluşturabilir ve Whatsapp uygulaması üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Matbuu ajanda yükünden kurtulmak için AKINSOFT Listem programını cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

Cari Takip

Kolay kullanışlı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde AKINSOFT cari takip programını Android ve IOS tabanlı telefonlarınızda rahatlıkla kullanabilir, cari takiplerinizi ve kayıtlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Cari verileriniz sadece cihazınızın hafızasında saklamaktadır.