Yukarı kaydır
Kahve içmeye bekleriz
Yenişehir Mah. Farabi Cad. No:30/15
Kırıkkale Teknopark
Yahşihan / Kırıkkale
Bize Ulaşın
[email protected]
Tel: 0850 840 7784
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi-Pazar: Kapalı

Bizi Tanıyın

0
yıllık sektör geçmişi
0
e-ticaret altyapısı
0
kurumsal kimlik
0
mutlu müşteri
0
kayıtlı eticaret müşterisi

YAPTIK

Kırıkkale Teknopark bünyesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız; ilimiz Teknoparkının ilk ve öncü firmaları arasında yer almaktadır. Kurulmuş olduğumuz günden bu zamana kadar 100'den fazla müşteriye hizmet sağlayarak, hem kendi isminden hem de paydaşlarının isminden sektörde fazlaca söz edilmesini sağlamıştır. Müşterilerine öncelikli web tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları, e-ticaret gibi alanlarda hizmet vermeye başlayan firmamız süreç içerisinde hizmet portföyünü genişletmiştir.

YAPIYORUZ

Öncelikli işlerimiz ve temelimiz olan e-ticaret sistemlerini paket sistem haline getirerek Provega Akıllı Eticaret Sistemlerini sizlere sunuyoruz. Teknolojinin ve sektörün getirdiklerine göre kendimizi geliştirerek sizlere yeni alanlarda da hizmetler sunuyoruz. Kurumsal bakım planlama sistemleri, CRM sistemleri, Kurumsal envanter yönetim sistemleri ve bina yönetim sistemleri gibi ihtiyaçları belirleyerek; sizlere bunlara yönelik çalışmalar ve referanslar sunuyoruz. Tüm bunların yanında AR-GE çalışmalarımızı devam ettirerek tüm ihtiyaçlara çözüm olma yolunda ilerliyoruz.

YAPACAĞIZ

İletişim, saygı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet portföyü oluşturmak amacındayız. Başladığımız günden bu zamana kadar kişilik değerlerimizde belirlediğimiz çizgiden sapmadan, kendimizi teknoloji ve çağın getirdiklerine göre geliştirerek sürekli olarak paydaşlarımız ile birlikte güncel kalmak çabasındayız.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.