Yukarı kaydır
Kahve içmeye bekleriz
Yenişehir Mah. Farabi Cad. No:30/15
Kırıkkale Teknopark
Yahşihan / Kırıkkale
Bize Ulaşın
info@provega.com.tr
Tel: 0850 840 7784
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi-Pazar: Kapalı

Danışmanlık Hizmetleri

E-Ticaret Danışmanlığı

Satışlarınızı artırmayın hedefleyen ve interaktif ortamda ürün ve hizmetlerinizin daha hızlı sirkülasyon ile müşterilerinize ulaşmasını danışmanlık türüdür. Ürünlerinizin pazar araştırmalarının yapılması, dijital pazarlama stratejilerinin oluşturulması, sosyal medya ve reklam fizibilitelerinin yapılarak yönlendirilmelerin bu yönde sağlamasını kapsamaktadır. Tüm bunların yanında web sitesi, pazaryeri ve e-ihracat gibi hızlı satış kanallarının güncel trendlere göre şekillendirilmesini sağlayan danışmanlık hizmetidir.

 

Satışlarınızı nasıl artıracağınızı ve internette bir katma değer oluşturmak için bizimle iletişime geçin.

 

E-ticaret danışmanlığı hizmetimiz ile rekabetin güçlü olduğu e-ticaret sektöründe, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyor, güçlü bir kurumsal kimliği birlikte inşa ediyoruz.

 

Tüm Yönlerden Eksiksiz E-Ticaret Danışmanlığı

 

Provega’da müşterilere sunulan e-ticaret danışmanlığı hizmetinde; markanıza özel iş planı tasarlanarak hayata geçirilir. Bu noktada ilk olarak müşterilerimize, doğru E-ticaret sistemi seçimi konusunda destek verilir. Genel konseptin, internet ortamında ticarete uygun hale getirilmesi, SEO açısından öne çıkan kısımları detaylı bir biçimde açıklıyoruz. Bu hususlarda oluşabilecek problemlerde ekibimiz her daim destek sunmaya hazırdır.

 

Sosyal medya üzerinden sağlanan trafiğin artırılmasına yönelik ve bu kaynakların nasıl daha efektif kullanılabilmesinin mümkün olacağına ilişkin öneriler ve uygulamalar sunuyoruz. Tıkların nasıl satışa yönelebileceğiniz maddeler halinde açıklıyoruz.

 

Sosyal Medya Reklamları ve Entegrasyon

 

Pinterest ve Instagram gibi platformlar üzerinden reklam çalışma önerileri sunarak, bu kaynaklardan gelen trafiğin  maksimum etki yaratmasını sağlıyoruz. Pazaryeri veya site üzerinden satış yapan kurumlar için CRO’nun (dönüşüm oranı) nasıl daha yüksek seviyelere çekilebileceğine ilişkin uygulama adımlarını sunuyoruz. Bu sayede, ürünlerinizi görüntüleyen müşterilerin, daha yüksek oranda alışveriş yapmasını mümkün hale getiriyoruz. Kendini sürekli olarak yenileyen deneyimli ekibimiz ile e-ticaret odaklı çalışan firmalar için gelecekte olabilecek senaryolara uygun çözümler sunmaktayız. Sitenizi satışı yapılan ürün konseptine uygun hale getirme konusunda birçok öneri sunuyoruz. Tüm bu uygulama adımları ve sunumlar ile e-ticaret sitenizi markanızı taşıyan bir noktaya getirmeyi hedefliyor ve bunu başarıyoruz.

Marka Medya Danışmanlığı

Marka ve medya danışmanlığı, işletmelerin sahip olduğu değerleri sunuma dönüştürme konusunda fikir üreten, pazarlama ve iletişim faaliyetlerine katkı sağlayan danışmanlardır. Marka ve Medya Danışmanlığı ürünlerinize talebin artırılarak, marka bilinirliğinizi üst aşamalara çıkarmanızı sağlayacak çalışmalarımızın tümüdür.

Teknoloji ve Sistem Danışmanlığı

Sizin için en gereklisinin, en optimumunun hangisi olduğuna karar veremiyor musunuz?

 

Server, Network, Firewall, Workstation gibi teknolojik tüm altyapıların seçiminde, mimarisinde ve algoritmasında sizlere baştan sona hizmet veriyoruz. Plan ve projelendirme için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

Teknolojik gelişimin baş döndüren hızı, sizi mevcut yatırımlarınızın verimliliğini artırırken, yeni teknolojileri de entegre etmeye zorluyor. Uluslararası standart ve metodolojiler kullanarak iş stratejinizi destekleyen doğru teknolojik çözümler üretiyor ve yönlendiriyoruz.

AR-GE Danışmanlığı

Tüm işletmeler bulundukları sektör, şehir, ülke ve hatta uluslararası düzeyde fark yaratmak ve karlılıklarını arttırmak için sürekli yeni ürünler, yeni fikirler geliştirmek veya en azından mevcut ürünlerini daha iyi ve daha ucuza yapmak zorundadırlar. AR-GE faaliyetlerinizde doğru çözümü birlikte bulmaya ne dersiniz?

 

Bir fikriniz mi var? Yeni bir ürün, hizmet veya süreç mi geliştirmek istiyorsunuz? İşinize yeni vizyonlar veya süreçler mi eklemek istiyorsunuz? KOSGEB, TÜBİTAK gibi kurumların AR-GE desteklerine başvurmak mı istiyorsunuz?

 

Tüm bunlara cevabınız evet ise Provega Bilişim ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Sektörel araştırmalar ve projelendirmeler için doğru yerdesiniz! Hazırsanız hemen başlayalım.

Fizibilite Danışmanlığı

Her sektöre göre ekonomik, teknik, mali analizler sunan danışmanlık hizmetidir. Fizibilite danışmanlığı sizlerin işi ile ilgili alacağı tüm kararları sorgulayan ve en iyi şekilde yönlendirmek için öneri sunulan hizmetin ismidir. Yaptığınız iş ya da yapmayı düşündüğünüz iş açma planları için yıl bazında sermaye ihtiyacı kar, zarar gibi önemli verileri size önceden sunan fizibilite danışmanlığı hizmeti ile aldığınız tüm kararları gözden geçirerek şirketin geleceği için en doğru kararı vermeniz hedeflenir.

Proje Danışmanlığı

Proje Danışmanlığı ; Firmaların ulusal ve uluslar arası projelerinde, deneyimli ve profesyonel destek sağlayarak, projelerin uygulaması ve yönetilmesine yönelik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 

Yürütülen söz konusu proje danışmanlığı esnasında, tüm gelişmeler ve trendler dikkate alınarak izleme ve değerlendirme yapılmaktadır. TÜBİTAK, KOSGEB, Kalkınma Ajansları, TKDK vb. ulusal, Avrupa Birliği (EU), Dünya Bankası, UNDP vb. uluslararası fonlar tarafından desteklenen, başta Arge ve girişimcilik tabanlı projeler olmak üzere her türlü proje konusunda uzman danışmanlık hizmeti verilmektedir.