Yukarı kaydır
Kahve içmeye bekleriz
Yenişehir Mah. Farabi Cad. No:30/15
Kırıkkale Teknopark
Yahşihan / Kırıkkale
Bize Ulaşın
[email protected]
Tel: 0850 840 7784
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi-Pazar: Kapalı

Danışmanlık

E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret danışmanlığı hizmetimiz ile rekabetin güçlü olduğu e-ticaret sektöründe, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyor, güçlü bir kurumsal kimliği birlikte inşa ediyoruz.

Tüm Yönlerden Eksiksiz E-Ticaret Danışmanlığı

Provega’da müşterilere sunulan e-ticaret danışmanlığı hizmetinde; markanıza özel iş planı tasarlanarak hayata geçirilir. Bu noktada ilk olarak müşterilerimize, doğru E-ticaret sistemi seçimi konusunda destek verilir. Genel konseptin, internet ortamında ticarete uygun hale getirilmesi, SEO açısından öne çıkan kısımları detaylı bir biçimde açıklıyoruz. Bu hususlarda oluşabilecek problemlerde ekibimiz her daim destek sunmaya hazırdır.

Sosyal medya üzerinden sağlanan trafiğin artırılmasına yönelik ve bu kaynakların nasıl daha efektif kullanılabilmesinin mümkün olacağına ilişkin öneriler ve uygulamalar sunuyoruz. Tıkların nasıl satışa yönelebileceğiniz maddeler halinde açıklıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları ve Entegrasyon

Pinterest ve Instagram gibi platformlar üzerinden reklam çalışma önerileri sunarak, bu kaynaklardan gelen trafiğin  maksimum etki yaratmasını sağlıyoruz. Pazaryeri veya site üzerinden satış yapan kurumlar için CRO’nun (dönüşüm oranı) nasıl daha yüksek seviyelere çekilebileceğine ilişkin uygulama adımlarını sunuyoruz. Bu sayede, ürünlerinizi görüntüleyen müşterilerin, daha yüksek oranda alışveriş yapmasını mümkün hale getiriyoruz. Kendini sürekli olarak yenileyen deneyimli ekibimiz ile e-ticaret odaklı çalışan firmalar için gelecekte olabilecek senaryolara uygun çözümler sunmaktayız. Sitenizi satışı yapılan ürün konseptine uygun hale getirme konusunda birçok öneri sunuyoruz. Tüm bu uygulama adımları ve sunumlar ile e-ticaret sitenizi markanızı taşıyan bir noktaya getirmeyi hedefliyor ve bunu başarıyoruz.

Marka Medya Danışmanlığı

Marka ve medya danışmanlığı, işletmelerin sahip olduğu değerleri sunuma dönüştürme konusunda fikir üreten, pazarlama ve iletişim faaliyetlerine katkı sağlayan danışmanlardır. Marka ve Medya Danışmanlığı ürünlerinize talebin artırılarak, marka bilinirliğinizi üst aşamalara çıkarmanızı sağlayacak çalışmalarımızın tümüdür.

Teknoloji ve Sistem Danışmanlığı

Teknolojik gelişimin baş döndüren hızı, sizi mevcut yatırımlarınızın verimliliğini artırırken, yeni teknolojileri de entegre etmeye zorluyor. Uluslararası standart ve metodolojiler kullanarak iş stratejinizi destekleyen doğru teknolojik çözümler üretiyor ve yönlendiriyoruz.

AR-GE Danışmanlığı

Tüm işletmeler bulundukları sektör, şehir, ülke ve hatta uluslararası düzeyde fark yaratmak ve karlılıklarını arttırmak için sürekli yeni ürünler, yeni fikirler geliştirmek veya en azından mevcut ürünlerini daha iyi ve daha ucuza yapmak zorundadırlar. AR-GE faaliyetlerinizde doğru çözümü birlikte bulmaya ne dersiniz?

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.