Yukarı kaydır
Kahve içmeye bekleriz
Yenişehir Mah. Farabi Cad. No:30/15
Kırıkkale Teknopark
Yahşihan / Kırıkkale
Bize Ulaşın
[email protected]
Tel: 0850 840 7784
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi-Pazar: Kapalı

Ne Yapıyoruz?

Eticaret Sistemleri

Provega Akıllı Eticaret Sistemleri ile artık mağazanızı dünyaya açabilirsiniz. Gelişmiş mazağa eklentileri, arama motoru optimizasyonu ve kullanıcı dostu özellikleri ile satışlarınızı ve cirolarınızı artırmanın vakti geldi. Rakiplerinizin önüne hızlıca geçin.

 

Anahtar teslim eticaret çözümleri, ihtiyacınız olan tüm pazarlama araçları ve 7/24 destek için Provega’yı tercih edin.

 

Eticaret paketlerimiz için tıklayın.

Eticaret çözümlerimiz ve hizmetlerimiz için tıklayın.

Bina Yönetim Sistemi

Kurumsal binalar, yapılar, işletmeler ve siteler için kullanıcı dostu yönetim çözümleri Provega da.

 

Binalarınızın muhasebeden sözleşmelerine, bakım takip sisteminden personel yönetimine, doküman yönetim sisteminden planlama sistemine kadar tüm özellikleri tek bir yazılımda sizlere sunuyoruz.

 

Kullanıcı dostu ve sonuç odaklı sistemlerimiz ile ihtiyacınız olan tüm çözümleri tek ekranda sizlere sunuyoruz. Bina yönetim sistemi ile birlikte hem zamandan tasarruf edin hem de profesyonel yönetimin tadını çıkarın.

 

Bina yönetim sistemi ile özellikler ve ekran görüntülerine ulaşmak için tıklayın.

CRM Sistemi

CRM (Customer Relationship Management) ya da “Müşteri İlişkileri Yönetimi”, müşteriyi dinleyerek satış için yeni stratejiler geliştirmek anlamına gelir. CRM yazılımları bu amaç için geliştirilen tüm yazılımlardır. Yani CRM yazılımları, var olan müşteriyi korumanın yanı sıra potansiyel müşteriye de ulaşarak yeni müşteriler kazanmak ve tüm bu müşteri kitlesini elde tutarak sonuçta markaya ve ürüne bağımlı sadık müşteriler elde etmek amacıyla yapılan tüm çalışmalara verilen genel isimdir. CRM yazılımları ile müşteri kendini özel olarak hisseder, dolayısıyla firma veya ürün için bağımlılık oluşur.

 

Provega CRM sistemi ile müşterilerinizi ve iş süreçlerinizi en iyi şekilde yönetmeye hazır olun.

 

CRM sistemlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kurumsal Planlama Sistemi

Süreçlerinizi kontrol etmek ve planlamakta zorlanıyor musunuz? Periyodik yapmanız gereken işler, çalışmalar, kontroller, bakımlar mı var? Öyleyse doğru yerdesiniz.

 

Provega Kurumsal Planlama Sistemi ile birlikte personellerinizi ve kendinizi programlamaya ve süreçlerinizi doğru şekilde yönetmeye başlayın. Zaman tasarrufu ile birlikte ayrıntılı raporlamalar sunarak; tüm noktalarda tam kontrole sahip olmanızı sağlar.

 

Kurumsal Planlama Sistemi ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Kurumsal Envanter Yönetimi

  • Mal varlığınızın farkında mısınız?
  • Demirbaş kayıtlarınız yapıldı mı?
  • QR Kod altyapısı ile envanterlerinizi kayıt altına almak ister misiniz?

 

Ayrıntılı ekipman kayıtları tutmak ve varlığınızı kayıt almak artık çok kolay. Geliştirdiğimiz envanter yönetim sistemi ve QR kod teknolojisi ile tüm düzeninizi sağlıyor ve tesis değerinizi sizlere sunuyoruz. Bunun yanında envanter yönetimi yapmanız için gerekli arayüzü sizlere sağlıyoruz.

 

Provega Envanter Yönetim Sistemi için tıklayın.

Mobil Uygulama

Google Play Store ve APP Store ‘da yerinizi almaya hazır olun. Fikirlerinize, düşüncelerinize ve ihtiyaçlarınıza göre en iyi mobil çözümler Provega’da.

 

İnternetin en hızlı büyüyen pazarında sizlerde yerinizi alın ve markanızı tüm dünyaya duyurmaya başlayın. Belirlediğiniz hedefte kullanıcı dostu arayüz tasarımlarımız, ihtiyaçlarınıza uygun algoritmalar ve güçlü destek ekibimiz ile mobil çözümlerinizde en iyi destekçiniz olmaya hazırız.

 

Mobil çözümlerimiz için tıklayın.

Web Tasarım

Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, yaygın, etkili ve en düşük maliyetli tanıtım-pazarlama aracıdır. Aynı zamanda firmanın internetteki şubesi, sanal ortamda açmış olduğu show room’udur.

 

Ayrıca siteniz, firmanın imajını ve vizyonunu da anlatır. Profesyonelce, firmaya özel olarak hazırladığımız çalışma, firmanın sektördeki prestij ve imajını da pekiştirerek potansiyel müşteri üzerinde olumlu etkide bulunur. Web sitenize uygulanan arama motoru optimizasyonu sektör aramalarında sizi ilk sıralara taşıyarak tanınırlılığınızı ve karlılığınızı da arttırır.

 

Provega olarak sizlere web sitesi yapımı hizmetini profesyonel olarak sunuyor; firmanızın kurumsal kimlik kazanma sürecine önemli bir katkıda bulunuyoruz…

 

Web tasarım hizmetimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, bir şirketin sahip olduğu imajını dışarıya nasıl yansıttığını gösteren işaretlerin toplamıdır. Bir firmanın, markanın ya da kurumun şirket içi ve şirket dışı duruşunu, davranışını kısacası imajını temsil eden kavramlar, şirketin kurumsal kimliğidir.

 

Başka bir ifadeyle anlatmak gerekirse, bir firmanın hem iç hem de dış dünyada görünen yüzü o firmanın kurumsal kimliğini yansıtır. Kurumsal kimlik sayesinde firmalarda oluşabilecek kimlik karmaşasının önüne geçilir. İyi kurgulanmış bir kurumsal kimlik müşterilerin, hitap edilen hedef kitlenin ya da diğer firmaların gözünde saygınlık kazandırır. Bunun dışında etkili ve akılda kalıcı şekilde tasarlanmış olan kurumsal kimlikler firmalar tarafından da özümsendiği için, müşteriler nezdinde firmaların prestijini artırarak, akıllarda daha fazla kalmalarını sağlar.

 

Firmanızın geleceğini ve algısını birlikte oluşturmaya ne dersiniz? Kurumsal Kimlik Tasarımı ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

Dijital Pazarlama

Son 16 yılda dünyada pazarlama yönünde çok fazla değişiklik oldu. Gelişen teknoloji ile artan bant genişlikleri ve çoğalan mobil cihazlar, yaşam biçimimizi değiştirmekle birlikte alışveriş ve satın alma alışkanlıklarımızı da tümüyle etkiledi. Dijital pazarlama, bir firmanın veya markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzün en yeni ve en geliştirilmeye müsait olan pazarlama yöntemidir. Dijital Pazarlama. Radyo, televizyon, gazete ve fiziksel panoların aksine daha interaktif yöntemleri kullanarak tüketici ile iletişim halinde olan dijital pazarlama yöntemleri gün geçtikçe yenilikçi yaklaşımlarla güncellenmektedir.

 

Dijital pazarlama; yazılı basın, radyo, televizyon ve billboardlar gibi geleneksel pazarlama kanallarından uzak yöntemlerle, yani internet ortamında mobil ve diğerinteraktif kanalları kullanır. Aynı zamanda interaktif pazarlama,  online pazarlama, e-marketing ve web pazarlama diye de çeşitli isimlerle de anılır. Dijital pazarlama her zaman kitlenize doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmak için vardır; yani internette.

 

Dijital pazarlama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.