Yukarı kaydır
Kahve içmeye bekleriz
Yenişehir Mah. Farabi Cad. No:30/15
Kırıkkale Teknopark
Yahşihan / Kırıkkale
Bize Ulaşın
[email protected]
Tel: 0850 840 7784
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi-Pazar: Kapalı

Mobil Uygulama

Mobil cihazların pazar payının giderek arttığı günümüzde, Provega olarak yenilikçi mobil uygulama geliştirme hizmetimiz sayesinde, arzu ettiğiniz özelliklerde Android ve iOS platformu uygulamalarınızı tasarlıyoruz.

Android ve iOS Mobil Uygulama Geliştirme Hizmeti

Deneyimli ekibimiz sayesinde Android ve iOS platformlarına uygun mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Markanız için arzu ettiğiniz özellikleri barındıran, kurumsal kimliğinizi güçlendirecek ve potansiyel müşterileri hedefleyecek özellikler ile donatılmış mobil uygulamaları sizlere sunuyoruz.

Marka gücünüzün vurgulanacağı bu mobil uygulamalar, farklı ekran çözünürlüklerine sahip akıllı telefon ve tablet bilgisayar gibi cihazlarda sorunsuz bir kullanıcı deneyimini sağlayacaktır. Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin tanıtımlarının ön planda olduğu mobil uygulamalarınız için en doğru çözümleri sunuyoruz.

Kullanıcı ve Marka Odaklı Mobil Uygulama İle Kurumsal Kimliğinizi Öne Çıkarın

Mobil uygulamalarınız; güvenlik yönergelerine uyumlu, mobil ihtiyaçları karşılayacak düzeyde, özgün tasarımsal detaylar ile zenginleştirilmiş, Apple ve Google standartlarında uygun olarak kodluyoruz. Provega farkıyla, mobil uygulamaları yeni bir boyuta taşıyabileceksiniz. Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda irtibat sağlanarak, uygulama tasarım planı hakkında detaylı görüşme sağlayarak, aklınızdan geçen tüm detayların yansıtıldığı mobil uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Sektörde yer alan diğer markaların uygulamalarına ilişkin analizler gerçekleştirilerek, öne çıkarılan taslağı sizlere sunarak, uygulamanın ortaya çıkış aşamalarının tümünde fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Eksiksiz yazılım şeması oluşturulup, kodlara döküldükten sonra, gerekli testler gerçekleştirilir ve optimizasyon açısından kusursuz hale getirilerek müşterilerimize teslim edip, uygulama marketlerinde yayınlanır mobil uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.