Yukarı kaydır
Kahve içmeye bekleriz
Yenişehir Mah. Farabi Cad. No:30/15
Kırıkkale Teknopark
Yahşihan / Kırıkkale
Bize Ulaşın
[email protected]
Tel: 0850 840 7784
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi-Pazar: Kapalı

Sosyal Medya Yönetimi

Markalar açısından hayati öneme sahip olan sosyal medya yönetimini Provega olarak proaktif ve sonuç odaklı olarak sunuyoruz. Tüm ağ platformlarında markanızın temsilini yönetirken, müşteri tipi ve pazar odaklı çalışıyoruz.

Hedef Kitle ve Marka Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hususunda bizi tercih eden müşterilerimize; işletmelerine ve hizmet sundukları sektöre uygun özel stratejilerin yer aldığı çözümler sunuyoruz. Aynı sektörde yer alan diğer markaların analizini gerçekleştiriyoruz. Analiz sonuçlarının, markanızın sosyal ağlardaki kimliğine pozitif etki yaratacak bir biçimde kullanılmasını sağlamaktayız.

Belirlenen hedefler doğrultusunda; markanızın güncel gelişmelerden uzak kalmamasını sağlıyor ve buna uygun içerik yönetimi gerçekleştiriyoruz. Böylece markanızın dijital dünyada daha aktif ve ilgili çeken bir yapıya bürünmesine elverişli ortamı yaratıyoruz.

Takip ve Yönetim

Sosyal medya yönetiminin önemli diğer parçası da takip olmaktadır. Müşterilerden gelen yorumların, kurumunuzun dijital kimliğiyle örtüşecek bir biçimde yanıtlanmasını sağlıyor ve müşteri bağlılığını hedefliyoruz. Bizi tercih eden kurumların, sosyal medya platformları üzerindeki potansiyel müşterilerini en iyi şekilde analiz ediyor ve marka bilinirliğini maksimize etmeyi hedefliyoruz. Oluşturulan kriz planlarının, sosyal ağ yönetiminde oldukça büyük bir önemi olduğu aşikar. Bu noktada bizi tercih eden müşterilerimize; olası kriz durumlarında kullanılması gereken iletişim dilini iyi analiz ederek, hazır hale getiriyoruz.

Yapılan işlemlerin, etkileşimlerin raporlarını, detaylı bir biçimde sizlere ulaştırıyoruz. Sunulan hizmetin rakamsal bazdaki değerini sayılara aktararak yüksek bir hizmet kalitesini ön plana çıkarıyoruz.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.