Yukarı kaydır
Kahve içmeye bekleriz
Yenişehir Mah. Farabi Cad. No:30/15
Kırıkkale Teknopark
Yahşihan / Kırıkkale
Bize Ulaşın
[email protected]
Tel: 0850 840 7784
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi-Pazar: Kapalı

Uzaktan Eğitim Sistemi

Pratik ve kullanıcı dostu uzaktan eğitim sistemi çözümlerimiz ile her iki taraf için üst seviyede kullanıcı deneyimi ve yüksek altyapı sunan sistemler oluşturuyoruz. Provega Bilişim, deneyimli ve geniş kadrosu ile ihtiyacınıza en uygun sistemi tasarlamaktadır.

Pratik ve Zengin Kullanıcı Deneyimli Uzaktan Eğitim Sistemi

Provega tarafından sunulan uzaktan eğitim sistemi  kısa ifade ile kullanıcı dostu, güvenli ve pratik yapıdadır. Tarafımızdan geliştirilen sistemde sunulabilecek özellikler genel hatlarıyla aşağıda yer aldığı gibi olmakla birlikte, isteğe bağlı olarak birçok özellik eklenerek zenginleştirmelerin yapılması mümkündür.

-Esnek ders saati belirleme

-Ders kayıtlarının istenildiği an tekrar dinlenebilmesi

-Öğrenciler için örnek ders dinlenebilme özelliği

-İnternet ortamında olması sayesinde, ülkenin her bölgesinden öğretmen tercihini mümkün kılması

-Gelişmiş alt yapı

Öğretmen ve Öğrenci Etkileşiminin Üst Seviyede Olduğu Sistemler

Firmamız tarafından sunulan uzaktan eğitim sisteminde birebir veya sınıf sisteminde dersler pratik bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Gerek kod gerekse de sunucu bakımından gerekli tüm düzenlemeler tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Sistemde; o an derste olan tüm kullanıcılar birbiri ile etkileşime girebilir veya toplu olarak sunum, video gibi hareketli görüntüler oynatılabilir. Aynı zamanda ders hatırlatıcıları gibi özellikler sunularak, öğrenci-öğretmen takibi en üst seviyede sunulabilmektedir. Günlük, haftalık ve aylık yedekleme destekleri sayesinde kötü senaryolara önceden hazırlık yapılabilmekte.

Provega Bilişim’de; sistemin tasarlanması, kurulumu ve sürdürülebilirliği gibi hayati konularda deneyimli ekibimiz ile sizlere en üst kaliteyi sunmayı amaçlıyoruz.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.