Perakende Çözümleri

Süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, mağazalar ve satışlarını hızlı bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için geliştirdiğimiz programımızdır.

Otel Çözümleri

AKINSOFT Otel Çözümleri

Servis Yönetimi

Servis ve bakım hizmeti veren tüm işletmeler için geliştirilmiştir.Seri no ve garanti takip süreçlerini de kapsayan aynı zamanda ön muhasebe içeriği ile işletmenizin tüm departmanlarına yönelik hazırlanmış programımızdır.

WOLVOX Servis, Otomobil, beyaz eşya ve her türlü servis hizmeti veren işletmeler için geliştirilmiştir.

AKINSOFT Servis Yönetimi

Servise gelen ürünlerin bakım anlaşmalarını ve garanti sürelerinin takibini yaparak kayıt altına alın.

Restoran Çözümleri

Restoran, otel, cafe, bar, kahve dükkanları ve pastanelerin yönetimi için geliştirdiğimiz programımızdır.

Apartman, Site, Bina Yönetim Çözümleri

Apartmanlar, site yönetimleri ve site yönetim şirketlerine aidat işlemleri, gelir gider takibi ve kontrolü için geliştirdiğimiz programımızdır.

Apartmanlar, site yönetimleri ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir.

Bulut tabanlı yazılımız SiteCloud apartmanlar, siteler ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir.

Site Yönetimi

Apartman veya site sakinlerinin işlemlerini takip edebilmenin ve işlem yapabilmenin ilk adımı üye kayıtlarını oluşturmaktır. Kolay kullanımı sayesinde üye kayıtlarını kolaylıkla oluşturun.

Saha Satış Çözümleri

Saha Satışlarınızın tüm aşamalarını kontrol altına alabilmeniz için geliştirdiğimiz programımızdır. Alınan tahsilatlar üzerinden pazarlamacı hak edişlerini görün.Primlerini hesaplayın .

Sipariş ve tahsilatlarınızı mobil satış server programımız ile kolayca yönetin.

Android pda üzerinden belgelerinizi AKINSOFT mobil printer ile hızlıca yazdırın.

AKINSOFT Mobil Satış (Android) programımız ile sipariş süreçlerinizi pratik bir şekilde kayıt edin.

Mobil Satış (Windows mobile) programımız ile sipariş süreçlerinizi pratik bir şekilde kayıt edin.

Mobil Satış Server

Mobil Satış ile rut planlarınızı oluşturun, siparişlerinizi alın, irsaliyelendirin, müşterilerinize siparişlerini sorunsuz ulaştırın. Stokları düzenleyin, depoları kontrol edin. İşlemleri muhasebelendirin.

Akaryakıt Çözümleri

Akaryakıt istasyonunuzdaki yakıt,gelir-gider, yakıt takibi ve irsaliyelendirme vb. tüm sürecelerin takibinde kolaylık sağlamak için geliştirilmiştir.

Akaryakıt Otomasyonu istasyon içerisinde yapılan satışların otomasyon cihazından çekilerek vardiya mantığı ile işlendiği programımızdır.

Akaryakıt Otomasyonu

WOLVOX ERP programı ile entegrasyonlu çalışan ve tüm akaryakıt istasyonları için geliştirdiğimiz veri aktarım programıdır. Yapılan tüm benzin satışlarını WOLVOX ERP programına irsaliye ve sipariş olarak kaydedin. Taşıt tanıma sistemi ile yapılan satışları programa hızlıca aktarın.

Cafe Çözümlerimiz

İnternet cafe, playstation ve bilgisayar laboratuvarlarında bulunan bilgisayarın takip ve yönetimi için geliştirilmiştir.

Türkiye’nin internet cafelerde en yaygın kullanılan programlarından biri olan CafePlus internet cafelere, playstation salonlarına özel geliştirilmiş programımızdır.

CafePlus Filter ile yasaklı sitelere giriş işlemlerini hızlıca kısıtlayın.

CafePlus

İnternet Cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme yapan işletmelere/kullanıcılara, restoranlara, bilardo salonlarına ve playstation salonlarına hitap eden takip işlemlerinizi kolaylaştıran farklı ücretlendirmeler yapabileceğiniz hızlı, kullanışlı, pratik yönetim programımızdır.

Araç Satış-Kiralama Çözümlerimiz

Araç satış ve araç kiralama işlemi yapan tüm firmalara hitap etmektedir.

RentAgent, araç kiralama işlemleri yapan Rent a car firmaları ve filolara özel geliştirilen araç kiralama ve yönetim programımızdır.

NetGaleri, otomobil alım satımı yapan oto galeri ve otomotiv firmalarının iş süreci takibini sağlar.

RentAgent

Araç kiralama sektöründeki bütün firmalara hitap eden araç, müşteri ve kiralama kayıt işlemleri yapılabilen muayene, sigorta, kasko, bakım ve kasa işlemlerinin takip edilebildiği programımızdır.Web Rezervasyon Entegrasyonu : İlgili modülü kullanarak araçlarınızın internet üzerinden görüntülenmesini sağlayın ve müşteri portföyünüzü çoğaltın.

Sürücü Kursu Çözümleri

Kurs tipinize göre mevzuatınıza uyumlu çözümlerimiz ile kursiyer takibi, muhasebesel yönetim ve ders programı kayıtları ile tüm işlemlerinize kolaylık sağlıyoruz. Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu , SRC Kursu ve Operatörlük Kurslarına özel çözümler sunuyoruz.

Sürücü kurslarındaki kursiyer eğitmen kayıt işlemlerinizi NetSürücü Plus programımız ile takip edebilirsiniz.

NetSürücü Plus

Kurs tipinize göre oluşturulmuş kursiyer kayıt, cari, muhasebe, sınav işlemleri, taksit işlemleri, banka, pos ile ödeme, MEBBİS otomatik işleme modüllerinden oluşmaktadır.

Sağlık Çözümleri

Klinik, poliklinik ve laboratuvarlarda hasta tahlil ve takip işlemleri için verilerini kayıt altına almak isteyen işletmelere özel geliştirilmiştir.

Hipokrat programı tüm doktorların hasta kayıt ve muayene takip süreçlerinin kontrol edilmesi için geliştirilmiştir.

Hipokrat

Tüm doktorların hasta takip işlemlerini takip edebildiği programımızdır. Göz, dahiliye, kadın hastalıkları, cildiye ve randevu takip modüllerini içerir.

Eğitim Çözümleri

Ders kayıtlarını, kursiyerlerini, eğitmenlerini ve muhasebe işlemlerini, seminer ve sempozyum kayıtlarını kontrol etmek isteyen kurumlara hitap etmektedir.

Kurs otomasyonu, açıköğretim, dershane ve bilgisayar kurslarında işlemlerin takibi için geliştirdiğimiz programımızdır.

Ticari ve akademik sempozyumların, seminerlerin ve eğitimlerin katılımcı takibini yapmak isteyen tüm organizasyon firmaları ve akademik kurumlar için geliştirdiğimiz programımızdır.

Kurs Otomasyonu

Öğrenci ve öğretmen kaydı, ders çizelgesi oluşturma, öğrenci, öğretmen ve 3. şahıs bakiyeler listesi ve kasa modülü yardımıyla direkt gelir ve gider takibi yapabileceğiniz modüllerden oluşmaktadır. Dersane, kurs, etüt merkezi vb. faaliyet gösteren işletmelerde öğrenci, öğretmen işlemleri ve muhasebe işlemlerinin yürütülmesini sağlar.

Emlak Çözümleri

Emlak sektörü için özel hazırlanmış programımız ile satılık, kiralık gayrimenkullerinizin durumunu takip edin.

Tüm arz ve talepleri NetEmlak programı ile kolaylıkla takip edin.

Portföyünüzdeki gayrimenkullerin satış ve kiralama işlemlerini online olarak WebEmlak programımız ile yapın.

NetEmlak

Ev kayıt, işyeri kayıt, büro kayıt, kooperatif kayıt ,arsa, arazi kayıt ve sözleşme işlemlerinizi takip edin.

Otopark Çözümleri

Araç takibi yapmak isteyen kapalı ve açık otoparklara, ayrıca oto yıkama firmalarının kullanımına uygundur.

Otoparkınızı kolay yönetmeniz ve zaman tasarrufu sağlamanız için geliştirilmiştir.

Metcom Plaka Tanıma Entegrasyonumuz ile araç giriş-çıkış işlemlerinizi plaka tanıma sistemi ve bariyer entegrasyonu ile hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

Otopark

Açık ve kapalı otoparklarda araç giriş çıkışlarını, ödenmesi gereken ücretleri takip edin.Plaka tanıma sistemi sayesinde araç sahiplerine özel abonelikler tanımlayın.