Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında merak ettikleriniz

Firmamız bireysel eğitimleri ve workshop’ları Kırıkkale Üniversitesi Teknopark binası eğitim salonunda vermektedir.

Eğitimlerimiz seminer şeklinde olmayıp tamamen uygulamalı eğitimlerdir. Bundan dolayı 15 – 20 kişilik gruplar halinde eğitimler yapılmaktadır.

Eğitimlerimiz alanında uzman eğitmenler ve akademisyenler tarafından verilmektedir. Eğitimlerin başlangıçlarından öncesinde eğitmenlerimiz hakkında tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yaptığımız işlerin durumlarına göre iş teslim süreleri farklılık göstermektedir.

Yapılan işin niteliği, boyutu, müşteri istekleri ve kaynak durumları süreyi etkilemekte olup; müşterilerimize bununla ilgili ayrıntılı bilgi verilmektedir.

Donanım çözümümüz bulunmaktadır.

Online satış kanalımızdan da donanımlara ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Bilgisayar, elektronik ve robotik kategorilerinde birçok ürün siz değerli paydaşlarımıza sunulmaktadır.

Kredi kartı, Banka Havale / Eft ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Satış sonrası desteğimiz 1 yıl devam etmektedir.

Farklı iş kollarında bu süre değişmektedir.

Sistem altyapımıza dilediğiniz bankanın sanal poslarını entegre edebilirsiniz.

Bunun yanında diğer aracı ödeme kuruluşlarının modülleri de eklenebilmektedir.

0318 502 08 13 telefon numaramız yada info@provega.com.tr adresinden bizlerle iletişime geçerek ücretsiz bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz.

Acil ve yetişmesi gereken işlemlerinizde 7/24 destek veren ekibimiz ile birlikte farklı ücret politikamız ile çalışmalarınıza destek vermekteyiz.

Kullandığımız son teknolojiler, belirlediğiniz algoritmalar ve sistemin mümkün kıldığı ölçüde bu tarz sistemler sizlere tasarlanarak teslim edilmektedir.

KOSGEB projelerinde proje yazımından, proje mimarisi, bütçe oluşturulması, işletme algoritmasının oluşturulmasıyla ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Referanslarımız tecrübe ve bilgimize güvenen kişiler ve kurumlar tarafından oluşmaktadır. Akademik danışmanlarımız ve çözüm ortaklarımız sayesinde bu eksikliği kapatmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş