Uzaktan Eğitim Sistemi ve LMS

Sistemimiz kurumunuza ait domain üzerine kiralanan sunucuya kurulumu yapılarak; kolaylıkla kullanabileceğiniz kullanıcı dostu e-eğitim/uzaktan eğitim, dijital eğitim ve ders yönetim sistemidir. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden öğretmenleriniz ve belirlediğiniz kişiler Özel Ders Sistemi’yle internet üzerinden özel ders verebilir.

Dershaneler, kolejler, üniversiteler, danışmanlık şirketleri, psikolojik danışmanlar, diyetisyenler ve hizmet / eğitim sektöründe faaliyet gösteren tüm kurumların ihtiyaçları ve kapasitelerine yönelik anahtar teslim sistem kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Sistem uzaktan eğitim, web konferans, online depolama gibi bir çok teknolojiyi ve sistemleri entegre ederek bütünleşik bir uzaktan eğitim  platformu sunuyor. Provega LMS ve Canlı Ders Modülü ile sanal sınıf, webinar ve birebir görüşme özelliklerine aynı anda sahip olabilirsiniz.

Uzaktan eğitim sistemi özellikleri

-Sınırsız bir şekilde sanal sınıf açabilir, canlı ders verebilirsiniz.
-Canlı sanal sınıfta eğitmen ve öğrenci istekler doğrultusunda sesli, görüntülü ve yazılı şekilde iletişim kurabilmekte.
-Canlı sanal sınıflara şifreleme koyarak istenmeyen kişilerin girmesini engelleyebilir, canlı ders esnasında istenmeyen kişileri dersten çıkarabilirsiniz.
-Canlı ders esnasında öğrenciler ve eğitmenler not paylaşımı yapabilir.
-Eğitmenler ve öğrenciler ister bilgisayardan ister akıllı telefonlarından sorunsuz bir şekilde derse katılıp izleyebilir/sunum yapabilirler.
-Eğitmenler bilgisayardan sunum yaparlarsa ekran paylaşımı da açabilirler.
-Eğitmenler PDF, WORD, EXCEL, SLAYT, TXT vb. dosyalarını tahta üzerinden öğrencilerinize gösterebilirler.
-Eğitmenler canlı ders esnasında YouTube, Vimeo, Instructure Media, Twitch ve Daily Motion platformlarından video gösterebilirler.
-Eğitmenler ve moderatörler isterse canlı ders esnasında FULL HD kayıt alabilir böylelikle derse katılmayanlar daha sonrasında kayıtı izleyebilir.
-Eğitmenler canlı ders esnasında anket yapabilirler(Evet/Hayır, Doğru/Yanlış, A/B/C/D yada istediğiniz şıklarda).
-Öğrenciler durum ayarlaması yapabilirler (Dışarıda, El Kaldır, Kararsız, Şaşırmış, Üzgün, Mutlu, Alkış, Beğendim, Beğenmedim).

Kullanıcı sayısı, anlık kullanıcı sayısı, yapılması planan saat sayısına göre sistem ihtiyaçları belirlenerek tarafınıza teklif sunulacaktır.

Uzaktan Eğitim Sistemi, Moddle, WordPress