Profesyonel çözümler İçin…

Provega Bilişim, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri; Temmuz 2015 ‘de Kırıkkale Üniversitesi Teknokent’ inde hizmet vermeye başlamış, çoğunlukla yazılım, bilişim sistemleri alanlarında kendisini geliştirmiş, genç ve dinamik kadrosuyla uzun referans zincirine sahip bir şirkettir. Hizmet vermeye başladığı günden bu zamana kadar kendisini geliştirerek; sektörün trendlerini yakalayarak ve en önemlisi de siz değerli paydaşlarımızın memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiştir.

Paydaşlarını küresel rekabete ortak etmeyi amaçlayan Provega, çalışanları, çözüm ortaklarıyla birlikte sektöre lider markaları da sizlere sunuyor. Planladığınız tüm bilişim projelerinizde sizlere uzman ve dinamik bir çözüm ortağı olarak, projelerinizi anahtar teslim sizlere sunuyor.

Yazılım, eticaret, mobil uygulama, web tasarım gibi hizmetlerinin yanı sıra; CAD, Ansys, Solidworks, 3d Max, Photoshop gibi mühendislik ve çizim programlarına hakim ekibimizle tüm profesyonel işlerinizi Provega ekibine gözü kapalı teslim edebilirsiniz.

Doğru insanlar doğru yerde ilkesiyle; siz değerli paydaşlarımıza sorununuz ve projenize en uygun uzmanı yönlendiriyoruz.