Yukarı kaydır
Kahve içmeye bekleriz
Yenişehir Mah. Farabi Cad. No:30/15
Kırıkkale Teknopark
Yahşihan / Kırıkkale
Bize Ulaşın
[email protected]
Tel: 0850 840 7784
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi-Pazar: Kapalı

Eticaret Sistemleri

Günümüzün en gözde kavramları arasında yer alan e-ticaret, rekabetin yoğun olduğu bir sektördür. Bu nedenle kurumsal kimliğin yüksek rekabetli bir ortamda en iyi şekilde temsil edilmesinin önemi büyüktür. Provega olarak bu yüksek rekabetli ortamda kimliğinizi ön plana çıkaracak nitelikte e-ticaret sistemleri hazırlıyoruz.

 Neler Sunuyoruz?

Sunduğumuz e-ticaret sistemleri ile birlikte gelen panel sayesinde, tüm hareketlere hakim olacak ve detaylı bilgi alabileceksiniz.  E-ticarette önemli faktörlerden bir tanesi de mobil cihaz uyumudur. Başarılı bir e-ticaret deneyimi için müşterilere iyi hazırlanmış bir mobil arayüz sunulması hayati öneme sahiptir. Provega olarak, bizi tercih eden müşterilerimize ince detaylar ile zenginleştirilmiş mobil arayüz desteği sunuyoruz.

Trafiği kaldıracak nitelikte barındırma hizmeti de öne çıkan unsurlar arasında yer alır. Bu noktada müşterilerimize, indirim günleri gibi trafiğin yüksek olduğu zamanlarda problem yaşatmayacak seviyede barındırma hizmeti sağlamaktayız.

Ödeme sistemlerinin entegrasyonu başarılı bir e-ticaret sisteminin olmazsa olmazları arasında gelir. Bu alanda ise EFT, havala veya sanal pos gibi özellikleri sistem içerisine dahil etmekteyiz. Talep eden müşterilerimize; sistem içerisine kargo takip sistemi de dahil ediyoruz. Böylece e-ticaret sitesi üzerinden ürün satın alan müşterilerinizin, alışveriş deneyimi çok daha zengin hale gelmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonunun Önemi

İyi hazırlanmış bir sistemin, iyi yapılmış bir SEO’ya ihtiyacı vardır. Şirketimiz bu noktada uzun yıllardan gelen deneyimi sayesinde, usta ekibi ile değerli müşterilerine etkili SEO hizmetleri sunmaktadır.

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için çerezleri kullanıyoruz.