Yukarı kaydır
Kahve içmeye bekleriz
Yenişehir Mah. Farabi Cad. No:30/15
Kırıkkale Teknopark
Yahşihan / Kırıkkale
Bize Ulaşın
info@provega.com.tr
Tel: 0850 840 7784
Çalışma Saatleri
P.tesi-Cuma: 08:30-18:00
C.tesi-Pazar: Kapalı

Öğrenme Yönetim Sist.

Öğrenme yönetim sistemleri (Learning Management Systems), uzaktan eğitim sürecini düzenleyen, öğretmen-öğrenci ilişkisini kuran, verilerin korunması ve paylaşılmasını sağlayan, dokümantasyon ve raporlama sunan, genellikle web üzerinden servis sağlayan yazılımlardır.

LMS’lerde birçok farklı interaktif uzaktan öğrenme araçları bulunmaktadır. Bu araçlar ile eğitimler daha ilgi çekici hale gelebilir ve konuların kavranması kolaylaşır. Binbiriz’in uzaktan öğrenme platformlarında kullandığı açık kaynak h5p kütüphanesi bu alanda özgün ve etkili çözümler sunmaktadır.

Bu kütüphanede;

  • Üzerinde farklı biçimlerde soruların sorulabildiği, testlerin yapılabildiği interaktif videolar ve ders sunumları,
  • Farklı seçimler yapıldığında farklı senaryolara ait video veya sunumların gösterildiği alternatif varyasyonlar,
  • Çocuk eğitiminde kullanılabilecek aritmetik testler,
  • İçerikleri görsel olarak veren çeşitli grafikler, kolajlar,
  • Dinlediğini anlamayı kolaylaştıran çeşitli ses araçları,
  • Eğitimi ilgi çekici hale getiren çeşitli oyunlaştırma araçları,
  • Çoktan seçmeli, boşluk doldurmalı farklı quiz, sınav seçenekleri yer almaktadır.

Sizin de aklınızda bir uzaktan öğrenme projesi mevcut ise, özel LMS (Learning Management Systems) çözümlerimiz için bizimle ile iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz.

Pratik ve kullanıcı dostu uzaktan eğitim sistemi çözümlerimiz ile her iki taraf için üst seviyede kullanıcı deneyimi ve yüksek altyapı sunan sistemler oluşturuyoruz. Provega Bilişim, deneyimli ve geniş kadrosu ile ihtiyacınıza en uygun sistemi tasarlamaktadır.

Pratik ve Zengin Kullanıcı Deneyimli Uzaktan Eğitim Sistemi

Provega tarafından sunulan uzaktan eğitim sistemi  kısa ifade ile kullanıcı dostu, güvenli ve pratik yapıdadır. Tarafımızdan geliştirilen sistemde sunulabilecek özellikler genel hatlarıyla aşağıda yer aldığı gibi olmakla birlikte, isteğe bağlı olarak birçok özellik eklenerek zenginleştirmelerin yapılması mümkündür.

-Esnek ders saati belirleme

-Ders kayıtlarının istenildiği an tekrar dinlenebilmesi

-Öğrenciler için örnek ders dinlenebilme özelliği

-İnternet ortamında olması sayesinde, ülkenin her bölgesinden öğretmen tercihini mümkün kılması

-Gelişmiş alt yapı

Öğretmen ve Öğrenci Etkileşiminin Üst Seviyede Olduğu Sistemler

Firmamız tarafından sunulan uzaktan eğitim sisteminde birebir veya sınıf sisteminde dersler pratik bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Gerek kod gerekse de sunucu bakımından gerekli tüm düzenlemeler tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Sistemde; o an derste olan tüm kullanıcılar birbiri ile etkileşime girebilir veya toplu olarak sunum, video gibi hareketli görüntüler oynatılabilir. Aynı zamanda ders hatırlatıcıları gibi özellikler sunularak, öğrenci-öğretmen takibi en üst seviyede sunulabilmektedir. Günlük, haftalık ve aylık yedekleme destekleri sayesinde kötü senaryolara önceden hazırlık yapılabilmekte.

Provega Bilişim’de; sistemin tasarlanması, kurulumu ve sürdürülebilirliği gibi hayati konularda deneyimli ekibimiz ile sizlere en üst kaliteyi sunmayı amaçlıyoruz.